Forum


Powrót Zatrudnianie na umowę o pracę

MC

Magdalena Chwalisz

0

Na podstawie art. 29 ust 3a Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę - czy na etapie składania oferty Zamawiający ma prawo żądać wykazu imiennego osób, które są / będą zatrudnione na umowę o pracę?
Na podstawie art. 29 ust 3a Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę - czy na etapie składania oferty Zamawiający ma prawo żądać wykazu imiennego osób, które są / będą zatrudnione na umowę o pracę?
0
2016-08-18 05:58 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 622

Moim zdaniem absolutnie nie, wykonawca może sobie zatrudnić te osoby dopiero w pierwszym dniu realizacji umowy, a na etapie postępowania nie musi nikogo zatrudniać.
Moim zdaniem absolutnie nie, wykonawca może sobie zatrudnić te osoby dopiero w pierwszym dniu realizacji umowy, a na etapie postępowania nie musi nikogo zatrudniać.
1
2016-08-18 06:02 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy