Forum


Powrót Protokół z posiedzenia komisji jako załącznik do protokołu postępowania.

J.

Jakub .....

0

Szybkie pytanie:
Czy protokół z posiedzenia komisji przetargowej jest załącznikiem do protokołu ZP?
W mojej ocenie nie, gdyż nie mieści się w katalogu określonym w art. 96, ale może ktoś ma jakieś konkretne doświadczenie w tym temacie? Ewentualnie jakieś orzeczenie KIO? Sam właśnie jestem w trakcie poszukiwań.
Szybkie pytanie: Czy protokół z posiedzenia komisji przetargowej jest załącznikiem do protokołu ZP? W mojej ocenie nie, gdyż nie mieści się w katalogu określonym w art. 96, ale może ktoś ma jakieś konkretne doświadczenie w tym temacie? Ewentualnie jakieś orzeczenie KIO? Sam właśnie jestem w trakcie poszukiwań.
1
2018-04-04 14:57 0

M.

Marcin .....

Fachowiec 117

tak, w art. 96 zawiera otwarty katalog informacji jakie powinny znaleźć się w protokole
tak, w art. 96 zawiera otwarty katalog informacji jakie powinny znaleźć się w protokole
1
2018-04-04 15:15 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy