Forum


Powrót Uzupełnienie dokumentów - KRK podmiotu zagranicznego

P.

Patrycja .....

0

Otrzymaliśmy wezwanie od zamawiającego do uzupełnienia dokumentów, w skład Konsorcjum wchodzi podmiot z innego państwa. Odpowiednik ich KRK będzie niestety nieważny na dzień złożenia uzupełnień będzie jeden dzień po terminie. Czy w takim przypadku zamawiający może nas wezwać do uzupełnienia tego konkretnego dokumentu KRK ponownie, po ogólnym wezwaniu w trybie art. 26 ust. 1 ustawy PZP?
Otrzymaliśmy wezwanie od zamawiającego do uzupełnienia dokumentów, w skład Konsorcjum wchodzi podmiot z innego państwa. Odpowiednik ich KRK będzie niestety nieważny na dzień złożenia uzupełnień będzie jeden dzień po terminie. Czy w takim przypadku zamawiający może nas wezwać do uzupełnienia tego konkretnego dokumentu KRK ponownie, po ogólnym wezwaniu w trybie art. 26 ust. 1 ustawy PZP?
1
2018-04-10 15:19 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 986

Po wezwaniu w trybie art. 26 ust. 1 zawsze musi być wezwanie w trybie art. 26 ust. 3, dopiero potem zamawiający może podejmować kroki ku wykluczeniu wykonawcy.
Po wezwaniu w trybie art. 26 ust. 1 zawsze musi być wezwanie w trybie art. 26 ust. 3, dopiero potem zamawiający może podejmować kroki ku wykluczeniu wykonawcy.
1
2018-04-10 15:22 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy