Forum

Powrót usługi reklamowe czy to zamówienie publiczne

M.

Monika .....

8

Witajcie. Mam problem, mianowicie nie wiem czy umowa na reklame jest zamówieniem publixcznym i podlega wykazaniu w sprawozdaniu rocznym. Zawarlismy umowę na świadczenien usług reklamowych przez Klub sportowy. Będzie promował nas na zawodach sportowych. Jest to usługa to oczywiste, ale my zawarliśmy umowę z konkretną firma bez rozpoznania ceny w innych klubach, bo ten akurat konkretny nas interesował. Jak to sie ma również do reklamy np w kinie?
Witajcie. Mam problem, mianowicie nie wiem czy umowa na reklame jest zamówieniem publixcznym i podlega wykazaniu w sprawozdaniu rocznym. Zawarlismy umowę na świadczenien usług reklamowych przez Klub sportowy. Będzie promował nas na zawodach sportowych. Jest to usługa to oczywiste, ale my zawarliśmy umowę z konkretną firma bez rozpoznania ceny w innych klubach, bo ten akurat konkretny nas interesował. Jak to sie ma również do reklamy np w kinie?
1
2018-04-11 10:14 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Jaka była procedura?
O sprawozdaniu rocznym to już większość zapomniała - przynajmniej do końca roku bieżącego :)
Jaka była procedura? O sprawozdaniu rocznym to już większość zapomniała - przynajmniej do końca roku bieżącego :)
1
2018-04-11 10:17 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy