Forum


Powrót Wyłączenie członka komisji przetargowej...

J.

Joanna .....

10

Jeden z członków komisji przetargowej w oświadczeniu na podst. art. 17 ust.2, napisał iż podlega wyłączeniu na podst. art. 17 ust. 1 pkt 4 pzp. . Nigdy nie miałam takiej sytuacji proszę napiszcie co powinnam z tym zrobić, oprócz oczywiście wyłączenia go z pracy komisji.(pozostałych 4 członków wystarczy do właściwej pracy) ? Przekazać druk ZP1 kierownikowi Zamawiającemu celem zrobienia adnotacji na tym oświadczeniu?, a może coś jeszcze,? w protokole z postępowania jest pkt 4.C. , który dot. tego zagadnienia-czy w tym miejscu powinnam to opisać?
Jeden z członków komisji przetargowej w oświadczeniu na podst. art. 17 ust.2, napisał iż podlega wyłączeniu na podst. art. 17 ust. 1 pkt 4 pzp. . Nigdy nie miałam takiej sytuacji proszę napiszcie co powinnam z tym zrobić, oprócz oczywiście wyłączenia go z pracy komisji.(pozostałych 4 członków wystarczy do właściwej pracy) ? Przekazać druk ZP1 kierownikowi Zamawiającemu celem zrobienia adnotacji na tym oświadczeniu?, a może coś jeszcze,? w protokole z postępowania jest pkt 4.C. , który dot. tego zagadnienia-czy w tym miejscu powinnam to opisać?
1
2018-04-16 13:02 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 872

Na jakim etapie takie oświadczenie zostało złożone?? Ogólnie to należy powtórzyć czynności komisji przetargowej bez udziału wyłączonego członka komisji np. badanie ofert, ocenę ofert itp. (oprócz rzecz jasna otwarcia ofert). Nie wiem jak u państwa w regulaminie macie, czy powołuje kierownik nowego czy komisja pracuje dalej przy udziale m.in. 3 osób. Oczywiście w protokole należy taki fakt odnotować, a oświadczenie także stanowi załącznik do protokołu.
Na jakim etapie takie oświadczenie zostało złożone?? Ogólnie to należy powtórzyć czynności komisji przetargowej bez udziału wyłączonego członka komisji np. badanie ofert, ocenę ofert itp. (oprócz rzecz jasna otwarcia ofert). Nie wiem jak u państwa w regulaminie macie, czy powołuje kierownik nowego czy komisja pracuje dalej przy udziale m.in. 3 osób. Oczywiście w protokole należy taki fakt odnotować, a oświadczenie także stanowi załącznik do protokołu.
1
2018-04-16 13:14 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy