Forum


Powrót Roboty budowlane -zmiana po podpisaniu umowy

M.

Marzena .....

0

Czy można przyjąć jako roboty dodatkowe przy cenie ryczałtowej na roboty budowlane ,po pomiarach geodezyjnych okazało się ,że trzeba dołożyć inne roboty aby zrealizować umowę przy tym zmienia się treść opisu zamówienia publicznego ,czyli jest to inne zamówienie na jakie Wykonawca złożył ofertę. Czy trzeba rozwiązać umowę i od nowa wszcząć postępowanie z nowym opisem zamówienia?
Czy można przyjąć jako roboty dodatkowe przy cenie ryczałtowej na roboty budowlane ,po pomiarach geodezyjnych okazało się ,że trzeba dołożyć inne roboty aby zrealizować umowę przy tym zmienia się treść opisu zamówienia publicznego ,czyli jest to inne zamówienie na jakie Wykonawca złożył ofertę. Czy trzeba rozwiązać umowę i od nowa wszcząć postępowanie z nowym opisem zamówienia?
1
2018-04-21 10:28 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 986

Najpierw polecam sprawdzić zapisy umowy czy można dokonać takich zmian, a potem ewentualnie przeanalizować art. 144 pod kątem dopuszczalności zmian.
Najpierw polecam sprawdzić zapisy umowy czy można dokonać takich zmian, a potem ewentualnie przeanalizować art. 144 pod kątem dopuszczalności zmian.
1
2018-04-22 10:24 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy