Forum


Powrót Brak podpisu na ofercie

M.

Malwina .....

24

Wykonawca nie podpisał oferty czy podlega odrzuceniu ? jeżeli tak to na jakiej podstawie ?
Wykonawca nie podpisał oferty czy podlega odrzuceniu ? jeżeli tak to na jakiej podstawie ?
1
2018-04-24 13:04 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 848

Niepodpisana oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 89 ust. 1 pkt 8 ustawy PZP
Niepodpisana oferta podlega odrzuceniu na podstawie art. 89 ust. 1 pkt 8 ustawy PZP
1
2018-04-24 13:08 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy