Forum


Powrót Zmiany w ogłoszeniu o zamówieniu w BZP

J.

Jacek .....

Fachowiec 1523

Po nowelizacji zmianie uległa cała platforma BZP.
Czy wiecie jak można zmienić ogłoszenie o zamówieniu, ale sprawa dotyczy danych nie zawartych w żadnej sekcji i punkcie ogłoszenia tj. danych zawartych jeszcze przed sekcją I Zamawiający np. zmiana nazwy projektu lub programu współfinansowanego ze środków UE. Wcześniej była możliwość poprawy wszystkiego, teraz jak próbowałem to takiej opcji już nie ma.
Po nowelizacji zmianie uległa cała platforma BZP. Czy wiecie jak można zmienić ogłoszenie o zamówieniu, ale sprawa dotyczy danych nie zawartych w żadnej sekcji i punkcie ogłoszenia tj. danych zawartych jeszcze przed sekcją I Zamawiający np. zmiana nazwy projektu lub programu współfinansowanego ze środków UE. Wcześniej była możliwość poprawy wszystkiego, teraz jak próbowałem to takiej opcji już nie ma.
1
2016-08-22 11:54 0

NA.

Natalia A. .....

41

jak ja zmieniałam ogłoszenie , a zmiany nie dotyczyły żadnej sekcji to zrobiłam to w ten sposób , że przy informacji na temat sekcji wstawiłam "-" i wyglądało to jak poniżej:

SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU
II.1) Tekst, który należy zmienić:
Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst:
Numer sekcji: -
Punkt: -
W ogłoszeniu jest: Zamieszczenie ogłoszenia: nieobowiązkowe
W ogłoszeniu powinno być: Zamieszczenie ogłoszenia: obowiązkowe

to było rozwiązanie na szybko, bo musiałam zmienić ogłoszenie , w kwestii jak powyżej.
jak ja zmieniałam ogłoszenie , a zmiany nie dotyczyły żadnej sekcji to zrobiłam to w ten sposób , że przy informacji na temat sekcji wstawiłam "-" i wyglądało to jak poniżej: SEKCJA II: ZMIANY W OGŁOSZENIU II.1) Tekst, który należy zmienić: Miejsce, w którym znajduje się zmieniany tekst: Numer sekcji: - Punkt: - W ogłoszeniu jest: Zamieszczenie ogłoszenia: nieobowiązkowe W ogłoszeniu powinno być: Zamieszczenie ogłoszenia: obowiązkowe to było rozwiązanie na szybko, bo musiałam zmienić ogłoszenie , w kwestii jak powyżej.
1
2016-08-22 14:09 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy