Forum


Powrót oferta wycofana

A.

Anna .....

3

Czy w ogłoszeniu o wyborze należy uwzględniać informacje o ofertach wycofanych?
Czy w ogłoszeniu o wyborze należy uwzględniać informacje o ofertach wycofanych?
1
2018-04-27 13:21 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 987

Nie, wycofanej oferty przecież nawet fizycznie zamawiający nie posiada. Co ma być w zawiadomieniu o wyborze oferty najkorzystniejszej dokładnie reguluje art. 92 ustawy PZP
Nie, wycofanej oferty przecież nawet fizycznie zamawiający nie posiada. Co ma być w zawiadomieniu o wyborze oferty najkorzystniejszej dokładnie reguluje art. 92 ustawy PZP
1
2018-04-27 13:56 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy