Forum


Powrót Odpowiedź na zapytanie

A.

Anna .....

1

Dzień dobry,
ogłosiliśmy PN ale o jego wszczęciu powiadomiliśmy dodatkowo 3 Wykonawców (informacja, że PN został ogłoszony + podaliśmy adres strony internetowej z której można pobrać SIWZ). Wpłynęło pytanie od Wykonawcy, którego poinformowaliśmy o wszczęciu przetargu. Czy wystarczające jest udzielenie odpowiedzi wyłącznie na stronie internetowej Zamawiającego, czy należy przesłać ją także do Wykonawców, których powiadomiliśmy o PN lub do Wykonawcy, który pytanie zadał?
Dzień dobry, ogłosiliśmy PN ale o jego wszczęciu powiadomiliśmy dodatkowo 3 Wykonawców (informacja, że PN został ogłoszony + podaliśmy adres strony internetowej z której można pobrać SIWZ). Wpłynęło pytanie od Wykonawcy, którego poinformowaliśmy o wszczęciu przetargu. Czy wystarczające jest udzielenie odpowiedzi wyłącznie na stronie internetowej Zamawiającego, czy należy przesłać ją także do Wykonawców, których powiadomiliśmy o PN lub do Wykonawcy, który pytanie zadał?
1
2018-05-07 10:15 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Zawiadomienie o wszczęciu postępowania nie jest równoznaczne z przekazaniem wykonawcy wersji papierowej SIWZ - tylko wówczas Zamawiający przesyła odpowiedzi i modyfikacje do Wykonawcy.
Udzielone odpowiedzi zamieszczamy tylko na stronie BIP.
Zawiadomienie o wszczęciu postępowania nie jest równoznaczne z przekazaniem wykonawcy wersji papierowej SIWZ - tylko wówczas Zamawiający przesyła odpowiedzi i modyfikacje do Wykonawcy. Udzielone odpowiedzi zamieszczamy tylko na stronie BIP.
1
2018-05-07 10:18 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy