Forum


Powrót wykonawca nie wyraził zgody na przedłużenie terminu zwiazania ofertą

A.

Anna .....

30

Czy jeżeli wykonawca nie wyraził zgody na przedłużenie terminu związania ofertą to tylko odrzucenie na podstawie art.89 ust. 7a) ustawy pzp??

Nie ma wykluczenia ....?
Czy jeżeli wykonawca nie wyraził zgody na przedłużenie terminu związania ofertą to tylko odrzucenie na podstawie art.89 ust. 7a) ustawy pzp?? Nie ma wykluczenia ....?
1
2018-05-07 12:18 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 1042

Oczywiście, tylko odrzucenie, nie ma mowy o wykluczeniu.
Oczywiście, tylko odrzucenie, nie ma mowy o wykluczeniu.
1
2018-05-07 12:29 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy