Forum


Powrót Art. 26 ust. 4

N.

Nina .....

6

Dzień dobry, proszę o opinię:)
Wezwałam wykonawce na podstawie art. 26.4 do złożenia wyjaśnień czy dokumenty dołączone bezpośrednio do oferty potwierdzające spełnianie warunków uczestnictwa oraz brak podstaw wykluczenia należy potraktować na zasadzie Art. 26 ust 6, tj., jako dokumentów, jakie znajdują się w posiadaniu zamawiającego i w związku z powyższym czy potwierdza ich aktualność.
Termin złożenia wyjaśnień upłynął, a wykonawca nic nie wyjaśnił. Czy mogę go jeszcze raz wezwać do wyjaśnień?
Dzień dobry, proszę o opinię:) Wezwałam wykonawce na podstawie art. 26.4 do złożenia wyjaśnień czy dokumenty dołączone bezpośrednio do oferty potwierdzające spełnianie warunków uczestnictwa oraz brak podstaw wykluczenia należy potraktować na zasadzie Art. 26 ust 6, tj., jako dokumentów, jakie znajdują się w posiadaniu zamawiającego i w związku z powyższym czy potwierdza ich aktualność. Termin złożenia wyjaśnień upłynął, a wykonawca nic nie wyjaśnił. Czy mogę go jeszcze raz wezwać do wyjaśnień?
1
2018-05-07 16:13 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 859

Po co wzywać znów do złożenia wyjaśnień? Będzie pani tak wzywać do skutku?
Po co wzywać znów do złożenia wyjaśnień? Będzie pani tak wzywać do skutku?
1
2018-05-07 16:25 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy