Forum


Powrót opis produktów spożywczych

J.

Jowita .....

0

Czeka mnie przetarg na dostawę artykułów spożywczych do placówek oświatowych.
Mam pytanie - jak radzicie sobie z opisem produktów tak, by w efekcie dostać to, co chcecie czyli produkty już sprawdzone dobrej jakości? Używacie nazw własnych mimo zakazu ustawowego?
Czeka mnie przetarg na dostawę artykułów spożywczych do placówek oświatowych. Mam pytanie - jak radzicie sobie z opisem produktów tak, by w efekcie dostać to, co chcecie czyli produkty już sprawdzone dobrej jakości? Używacie nazw własnych mimo zakazu ustawowego?
1
2016-08-23 12:25 0

NA.

Natalia A. .....

41

myślę, że w pewnych postępowaniach , wykonawcy nawet by chcieli podpowiedź w formie "nazwa własna + dopisek lub równoważny", bo jak zaczniesz im opisywać serek po składzie, konsystencji itd. to spędza x czasu zanim zaświta im o co chodzi i co maja zaoferować . Biorąc pod uwagę wagę pozostałych kryteriów niż cena - to przy ocenie jakości - może się uda kupić dobre rzeczy.
Spróbuj poszukać SIWZ na żywność z... Jednostek Wojskowych , może nie wszystkie ale większość ma ten temat obcykany, kiedyś swojego czasu miałam przyjemność parę takich SIWZ czytać i byłam zaskoczona ile można napisać o zwykłej marchewce lub pietruszce nie mówiąc o innym asortymencie. Niestety teraz ten temat jest już jakby za mną, ale pobuszuj po tych JW
myślę, że w pewnych postępowaniach , wykonawcy nawet by chcieli podpowiedź w formie "nazwa własna + dopisek lub równoważny", bo jak zaczniesz im opisywać serek po składzie, konsystencji itd. to spędza x czasu zanim zaświta im o co chodzi i co maja zaoferować . Biorąc pod uwagę wagę pozostałych kryteriów niż cena - to przy ocenie jakości - może się uda kupić dobre rzeczy. Spróbuj poszukać SIWZ na żywność z... Jednostek Wojskowych , może nie wszystkie ale większość ma ten temat obcykany, kiedyś swojego czasu miałam przyjemność parę takich SIWZ czytać i byłam zaskoczona ile można napisać o zwykłej marchewce lub pietruszce nie mówiąc o innym asortymencie. Niestety teraz ten temat jest już jakby za mną, ale pobuszuj po tych JW
1
2016-08-23 15:14 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy