Forum


Powrót Przterag na roboy budowalne

P.

Patrycja .....

2

Witam ,
Ogłoszony zostanie PN na roboty budowlane finansowane ze środków UE w ramach prowadzonego projektu. Zamówienie będzie na około 500 tyś.Proponowana płatność co miesięczna na podstawie kosztorysu i protokołu odbioru. Na co należy zwrócić największa uwagę przy tworzeniu umowy, czy o już będzie wynagrodzenie kosztorysowe nie ryczałtowe.....? Dziękuję za pomoc.
Witam , Ogłoszony zostanie PN na roboty budowlane finansowane ze środków UE w ramach prowadzonego projektu. Zamówienie będzie na około 500 tyś.Proponowana płatność co miesięczna na podstawie kosztorysu i protokołu odbioru. Na co należy zwrócić największa uwagę przy tworzeniu umowy, czy o już będzie wynagrodzenie kosztorysowe nie ryczałtowe.....? Dziękuję za pomoc.
1
2018-05-14 10:41 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Z reguły przy środkach unijnych rozliczenie jest ryczałtowe. Z postu wynika, że planowane jest rozliczenie kosztorysowe z płatnością co m-c po zatwierdzenie protokołu odbioru.
Nie wiem czego dotyczy RB i jak długi jest planowany okres jej realizacji.
W umowie musi być wpisany sposób rozliczenia, zatwierdzania protokołów odbioru poszczególnych pracy.
Z reguły przy środkach unijnych rozliczenie jest ryczałtowe. Z postu wynika, że planowane jest rozliczenie kosztorysowe z płatnością co m-c po zatwierdzenie protokołu odbioru. Nie wiem czego dotyczy RB i jak długi jest planowany okres jej realizacji. W umowie musi być wpisany sposób rozliczenia, zatwierdzania protokołów odbioru poszczególnych pracy.
1
2018-05-14 11:07 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy