Forum


Powrót ponowne wezwanie

H.

Helena .....

2

Jeżeli Wykonawca na wezwanie do złożenia dokumentów (art.26 ust.2) nie złoży dokumentów w terminie wskazanym przez Zamawiającego, to można go ponownie wezwać do złożenia tych dokumentów z art. 26 ust.3 ?
Jeżeli Wykonawca na wezwanie do złożenia dokumentów (art.26 ust.2) nie złoży dokumentów w terminie wskazanym przez Zamawiającego, to można go ponownie wezwać do złożenia tych dokumentów z art. 26 ust.3 ?
1
2018-05-14 14:41 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 979

Nie można, tylko trzeba :)
Nie można, tylko trzeba :)
1
2018-05-14 14:41 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy