Forum


Powrót otwarcie ofert

J.

Joanna .....

0

W jednej z ofert w formularzu ofertowym jest jedna oczywista omyłka rachunkowa oraz jedna omyłka rachunkowa w wyliczeniu VAT (nie zgadza się kwota VAT i brutto od kwoty netto).
Czy zamieszczenie informacji o otwarciu ofert ma zawierać kwoty z formularza z omyłkami?
W jednej z ofert w formularzu ofertowym jest jedna oczywista omyłka rachunkowa oraz jedna omyłka rachunkowa w wyliczeniu VAT (nie zgadza się kwota VAT i brutto od kwoty netto). Czy zamieszczenie informacji o otwarciu ofert ma zawierać kwoty z formularza z omyłkami?
1
2018-05-17 13:48 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 850

Oczywiście, na otwarciu ofert podaje się ceny jakie są wpisane w ofertach, jak później podczas badania i oceny ofert okaże się że są błędne to się poprawia z art. 87 ustawy pzp
Oczywiście, na otwarciu ofert podaje się ceny jakie są wpisane w ofertach, jak później podczas badania i oceny ofert okaże się że są błędne to się poprawia z art. 87 ustawy pzp
1
2018-05-17 13:54 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy