Forum


Powrót Zamówienia dodatkowe

WA

Wiesława Alsanowska

6

Czy pojęcie zamówienia dodatkowego zostało wyeliminowane z obrotu prawnego? Czy zostało ono wchłonięte przez art. 144 ustawy pzp.
Czy pojęcie zamówienia dodatkowego zostało wyeliminowane z obrotu prawnego? Czy zostało ono wchłonięte przez art. 144 ustawy pzp.
0
2016-08-24 12:53 0

M.

Malwina .....

23

Tak, teraz nie ma zamówień dodatkowych, których udzielało się z wolnej ręki. Po nowelizacji na podstawie art. 144 ust. 1 pkt 2 będzie można na podstawie aneksu do umowy udzielić tzw."zamówień dodatkowych."
Tak, teraz nie ma zamówień dodatkowych, których udzielało się z wolnej ręki. Po nowelizacji na podstawie art. 144 ust. 1 pkt 2 będzie można na podstawie aneksu do umowy udzielić tzw."zamówień dodatkowych."
0
2016-08-24 12:59 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy