Forum


Powrót Podmiot trzeci nie spełnia warunków

WA

Wiesława Alsanowska

6

Czy jeżeli Wykonawca uzupełni dokumenty na podstawie przepisu art. 26 ust. 3 ustawy pzp ale z tych dokumentów będzie wynikało, że Wykonawca nie spełnia warunków udziału w postępowaniu bądź nie wykazał braku podstaw do wykluczenia (ponieważ, podmiot trzeci na który się Wykonawca powołał nie spełnia warunków bądź nie wykazał braku podstaw do wykluczenia) to czy zgodnie z przepisem art. 22a ust. 6 ustawy pzp należy po raz kolejny wezwać Wykonawcę aż zastąpi ten podmiot innym podmiotem lub zobowiąże się osobiście wykonać zamówienie?
Czy jeżeli Wykonawca uzupełni dokumenty na podstawie przepisu art. 26 ust. 3 ustawy pzp ale z tych dokumentów będzie wynikało, że Wykonawca nie spełnia warunków udziału w postępowaniu bądź nie wykazał braku podstaw do wykluczenia (ponieważ, podmiot trzeci na który się Wykonawca powołał nie spełnia warunków bądź nie wykazał braku podstaw do wykluczenia) to czy zgodnie z przepisem art. 22a ust. 6 ustawy pzp należy po raz kolejny wezwać Wykonawcę aż zastąpi ten podmiot innym podmiotem lub zobowiąże się osobiście wykonać zamówienie?
0
2016-08-25 06:56 0

M.

Marcin .....

Fachowiec 116

Moim zdaniem tak to właśnie będzie wyglądać: wykonawca albo zobowiąże się osobiście wykonać daną część lub zmieni podwykonawcę na takiego, który spełnia wymagania - tak, jak Pani napisała.
Moim zdaniem tak to właśnie będzie wyglądać: wykonawca albo zobowiąże się osobiście wykonać daną część lub zmieni podwykonawcę na takiego, który spełnia wymagania - tak, jak Pani napisała.
1
2016-08-25 12:02 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy