Forum


Powrót Czy od wspólnika w sp. z o.o. żądamy KRK ?

K.

Katarzyna .....

1

Witam, czy od wspólnika w sp. z o.o., który nie jest ani prezesem zarządu ani prokurentem, tylko figuruje w KRS jako wspólnik spółki w rubryce 7- żądamy informacji z KRK ? podstawa prawna art. 24 ust. 1 pkt 14) ?
Witam, czy od wspólnika w sp. z o.o., który nie jest ani prezesem zarządu ani prokurentem, tylko figuruje w KRS jako wspólnik spółki w rubryce 7- żądamy informacji z KRK ? podstawa prawna art. 24 ust. 1 pkt 14) ?
0
2018-05-29 16:42 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Jeżeli nie jest w organie zarządczym lub nadzorującym to nie.
Jeżeli nie jest w organie zarządczym lub nadzorującym to nie.
0
2018-05-30 07:48 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy