Forum


Powrót oferta spółki cywilnej

Jagoda Świć

0

Dzień dobry,
Proszę o pomoc. Co robić w przypadku, gdy oferta zostaje złożona przez spółkę cywilną? Nie jako konsorcjum A i B tworzących spółkę cywilną AB s.c. tylko jako wykonawca podany w ofercie. Czy to jest podstawa do wykluczenia? Czy wzywać do wyjaśnienia? Czy w wyjaśnieniach może zmienić wykonawcę ze spółki cywilnej na konsorcjum A i B?
Jakie Państwo macie doświadczenia w tym zakresie?
Dzień dobry, Proszę o pomoc. Co robić w przypadku, gdy oferta zostaje złożona przez spółkę cywilną? Nie jako konsorcjum A i B tworzących spółkę cywilną AB s.c. tylko jako wykonawca podany w ofercie. Czy to jest podstawa do wykluczenia? Czy wzywać do wyjaśnienia? Czy w wyjaśnieniach może zmienić wykonawcę ze spółki cywilnej na konsorcjum A i B? Jakie Państwo macie doświadczenia w tym zakresie?
0
2016-08-25 08:53 0

P.

Paweł .....

1

Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale jeśli ofertę złożyła S.C. czyli np. dwa podmioty gospodarcze posiadające wpis w CEIDG to ferta jest ważna. Warunkiem jest żeby wszystkie podmioty wchodzące w skład spółki złożyły odpowiednie oświadczenia/dokumenty.
http://zamowienia.org.pl/kiedy-spolka-cywilna-sklada-oferte-w-przetargu/
Nie wiem czy dobrze rozumiem, ale jeśli ofertę złożyła S.C. czyli np. dwa podmioty gospodarcze posiadające wpis w CEIDG to ferta jest ważna. Warunkiem jest żeby wszystkie podmioty wchodzące w skład spółki złożyły odpowiednie oświadczenia/dokumenty. http://zamowienia.org.pl/kiedy-spolka-cywilna-sklada-oferte-w-przetargu/
1
2016-08-25 09:21 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy