Forum


Powrót Wolna ręka

N.

Nina .....

6

Witam,
proszę o pomoc.
zamówienie z wolnej reki art. 67 ust. 1 pkt. 3 po jakim czasie od zamieszczenia ogłoszenia o zamiarze zawarcia umowy mogę zawrzeć przedmiotową umowę?
Witam, proszę o pomoc. zamówienie z wolnej reki art. 67 ust. 1 pkt. 3 po jakim czasie od zamieszczenia ogłoszenia o zamiarze zawarcia umowy mogę zawrzeć przedmiotową umowę?
0
2018-06-06 12:34 0

D.

Dominika .....

17

tak jak mówią terminy z art 94
tak jak mówią terminy z art 94
0
2018-06-06 13:46 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy