Forum

Powrót DZ.U.U.E - ogłoszenie o nieudzieleniu zamówienia

R.

Renata .....

24

Unieważniłam postępowanie na postawie 93.1.7) - wada postępowania.
W sekcji V.1) oznaczyłm opcję "Inne przyczyny (przerwanie procedury)" po czym mam wskazać "Dane referencyjne ogłoszenia:" (rok i nr dokumentu) - czy ktoś podpowie co to ma być za nr dokumentu? z automatu wyskoczył mi jakiś nr: czy to możliwe że nadawany jest przez DZ.U.U.E? nie mam pomysłu co to miałby być za nr
Unieważniłam postępowanie na postawie 93.1.7) - wada postępowania. W sekcji V.1) oznaczyłm opcję "Inne przyczyny (przerwanie procedury)" po czym mam wskazać "Dane referencyjne ogłoszenia:" (rok i nr dokumentu) - czy ktoś podpowie co to ma być za nr dokumentu? z automatu wyskoczył mi jakiś nr: czy to możliwe że nadawany jest przez DZ.U.U.E? nie mam pomysłu co to miałby być za nr
0
2018-06-15 10:01 0

R.

Renata .....

24

już wiem - nie ma to jak samemu odpowiedzieć sobie na pytanie.
Gdyby ktoś utknął w tym miejscu - z automatu wpisuje się nr tymczasowy ogłoszenia o zamówieniu, więc to zapewne tego nr-u Unia oczekuje:)
już wiem - nie ma to jak samemu odpowiedzieć sobie na pytanie. Gdyby ktoś utknął w tym miejscu - z automatu wpisuje się nr tymczasowy ogłoszenia o zamówieniu, więc to zapewne tego nr-u Unia oczekuje:)
0
2018-06-15 10:56 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy