Forum


Powrót odpowiedź na zapytanie i zmiana ogłoszenia o zamówieniu

A.

Anna .....

29

Dzień dobry,
chciałam się spytać, czy jeżeli otwarcie ofert mam w poniedziałek, to czy mogę odpowiedzieć na zapytanie i dokonać zmiany ogłoszenia o zamówieniu w czwartek (Zamawiający chce odpowiedzieć na zapytanie).

-chodzi mi o to, czy jeżeli drugi dzień (2 dni) przypada na sobotę to czy mogę udzielić odpowiedzi i dokonać zmiany ogłoszenia???

Art. 14 ust. 2 ustawy pzp mówi , jeżeli koniec terminu do wykonania czynności przypada na sobotę lub dzień ustawowo wolny od pracy, termin upływa dnia następnego po dniu lub dniach wolnych od pracy. Czy tu ma zastosowanie ten artykuł???
Dzień dobry, chciałam się spytać, czy jeżeli otwarcie ofert mam w poniedziałek, to czy mogę odpowiedzieć na zapytanie i dokonać zmiany ogłoszenia o zamówieniu w czwartek (Zamawiający chce odpowiedzieć na zapytanie). -chodzi mi o to, czy jeżeli drugi dzień (2 dni) przypada na sobotę to czy mogę udzielić odpowiedzi i dokonać zmiany ogłoszenia??? Art. 14 ust. 2 ustawy pzp mówi , jeżeli koniec terminu do wykonania czynności przypada na sobotę lub dzień ustawowo wolny od pracy, termin upływa dnia następnego po dniu lub dniach wolnych od pracy. Czy tu ma zastosowanie ten artykuł???
0
2018-06-20 12:24 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 846

W czwartek można odpowiedzieć spokojnie, jeżeli otwarcie ofert jest w poniedziałek przy założeniu że to jest postępowanie poniżej progów UE. Należy przy tym prześledzić art. 12a oraz art. 38 ust. 6 ustawy PZP czy nie mają w tej sytuacji zastosowania.
W czwartek można odpowiedzieć spokojnie, jeżeli otwarcie ofert jest w poniedziałek przy założeniu że to jest postępowanie poniżej progów UE. Należy przy tym prześledzić art. 12a oraz art. 38 ust. 6 ustawy PZP czy nie mają w tej sytuacji zastosowania.
0
2018-06-20 13:17 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy