Forum


Powrót art.22a.2

SW

Sylwia Woźniak

0

Czy Wykonawca składa nam zobowiązanie podmiotu trzeciego (dawne 26.2b), o którym mowa w art.22a.2 że oddaje się nam do dyspozycji? W oświadczeniu Wykonawca składa, że podmiot trzeci nie podlega wykluczeniu. Jeśli tak to na jakim etapie wraz z ofertą czy później?
Czy Wykonawca składa nam zobowiązanie podmiotu trzeciego (dawne 26.2b), o którym mowa w art.22a.2 że oddaje się nam do dyspozycji? W oświadczeniu Wykonawca składa, że podmiot trzeci nie podlega wykluczeniu. Jeśli tak to na jakim etapie wraz z ofertą czy później?
0
2016-08-26 07:03 0

M.

Malwina .....

23

Też zastanawiam się nad tym kiedy wykonawcy powinni załączyć zobowiązanie podmiotu trzeciego ?
Też zastanawiam się nad tym kiedy wykonawcy powinni załączyć zobowiązanie podmiotu trzeciego ?
0
2016-08-26 07:20 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy