Forum


Powrót Zamawiający wskazała zatrudnienie opiekuna na umowę o pracę, natomiast Wykonawca wskazała osobę zatrudnioną na podstawie umowy zlecenie ..

P.

Patrycja .....

2

Zamawiający wskazała zatrudnienie opiekuna na umowę o pracę, natomiast Wykonawca wskazała osobę zatrudnioną na podstawie umowy zlecenie ... czy tu wzywać do wyjaśnień,złożenia nowego wykazu osób?
Zamawiający wskazała zatrudnienie opiekuna na umowę o pracę, natomiast Wykonawca wskazała osobę zatrudnioną na podstawie umowy zlecenie ... czy tu wzywać do wyjaśnień,złożenia nowego wykazu osób?
0
2018-06-25 13:42 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 872

Nie rozumiem za bardzo warunku udziału w postępowaniu w opisanym wyżej przypadku. Wymóg zatrudniania na umowę o pracę wynika z art. 29 ust. 3a i wpisuje się go do opisu przedmiotu zamówienia ale dotyczy okresu realizacji umowy, a nie warunków udziału w postępowaniu. Ponadto trzeba sprawdzić czy te czynności rzeczywiście podlegają pod art. 22 par. 1 kodeksu pracy, albo mogą być wykonywane w ramach działalności gospodarczej.
Nie rozumiem za bardzo warunku udziału w postępowaniu w opisanym wyżej przypadku. Wymóg zatrudniania na umowę o pracę wynika z art. 29 ust. 3a i wpisuje się go do opisu przedmiotu zamówienia ale dotyczy okresu realizacji umowy, a nie warunków udziału w postępowaniu. Ponadto trzeba sprawdzić czy te czynności rzeczywiście podlegają pod art. 22 par. 1 kodeksu pracy, albo mogą być wykonywane w ramach działalności gospodarczej.
0
2018-06-25 14:52 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy