Forum


Powrót Oswiadczenie o wyłączeniu

JP

Joanna Piłat

0

Czy członkowie komisji przetargowej i kierownik zamawiającego składają oświadczenia (art. 17 ustawy Pzp) wówczas kiedy przetarg został unieważniony z powodu braku ofert?
Czy członkowie komisji przetargowej i kierownik zamawiającego składają oświadczenia (art. 17 ustawy Pzp) wówczas kiedy przetarg został unieważniony z powodu braku ofert?
0
2018-06-26 13:44 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 872

Tak, nawet przy unieważnieniu postępowania z powodu braku ofert też trzeba składać oświadczenia z art. 17 ustawy PZP.
Tak, nawet przy unieważnieniu postępowania z powodu braku ofert też trzeba składać oświadczenia z art. 17 ustawy PZP.
0
2018-06-26 14:10 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy