Forum


Powrót cena od podmiotu zagranicznego

M.

Mariusz .....

9

w formularzu cenowym jest mozliwosc wpiasnia oferowanej ceny tylko brutto. Jesli oferte sklada podmiot z poza Polski wtedy na potrzeby porownania zamawiajacy sam dolicza VAT. Czy podmiot zagraniczny wypelniajac oferte i wpisujac oferowana kwote tez daje w formularzu jako brutto czy powinien to jakos sam zmienic, np na netto??
w formularzu cenowym jest mozliwosc wpiasnia oferowanej ceny tylko brutto. Jesli oferte sklada podmiot z poza Polski wtedy na potrzeby porownania zamawiajacy sam dolicza VAT. Czy podmiot zagraniczny wypelniajac oferte i wpisujac oferowana kwote tez daje w formularzu jako brutto czy powinien to jakos sam zmienic, np na netto??
0
2018-06-27 13:41 0

A.

Anna .....

91

Ja w SIWZ mam zacytowany art. 91 ust. 3a ustawy Pzp: "...Wykonawca, składając ofertę, informuje Zamawiającego, czy wybór oferty będzie prowadzić do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego, wskazując nazwę (rodzaj) towaru lub usługi, których dostawa lub świadczenie będzie prowadzić do jego powstania, oraz wskazując ich wartość bez kwoty podatku."
Ja w SIWZ mam zacytowany art. 91 ust. 3a ustawy Pzp: "...Wykonawca, składając ofertę, informuje Zamawiającego, czy wybór oferty będzie prowadzić do powstania u Zamawiającego obowiązku podatkowego, wskazując nazwę (rodzaj) towaru lub usługi, których dostawa lub świadczenie będzie prowadzić do jego powstania, oraz wskazując ich wartość bez kwoty podatku."
0
2018-06-27 14:04 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy