Forum


Powrót 36ba podwykonawca w trakcie realizacji

K.

Katarzyna .....

9

Mam wątpliwości co do interpretacji art. 36ba.
Czy w trakcie realizacji umowy Wykonawca może dokonać zmiany podwykonawcy bądź wprowadzić podwykonawcę którego nie wykazał w formularzu ofertowym wskazując jaką cześć zamówienia zamierza powierzyć podwykonawcom. Czy to może być podwykonawca w zakresie nie przewidzianym w ofercie (czyli do kolejnej wcześniej niewskazanej części)
Czy raczej ten art. dot sytuacji kiedy wykonawca wskazując jaką cześć zamówienia zamierza powierzyć podwykonawcom , podwykonawcy nie byli mu jeszcze znani i dopiero w trakcie realizacji umowy powierza jakiemuś podwykonawcy tą część.
Mam wątpliwości co do interpretacji art. 36ba. Czy w trakcie realizacji umowy Wykonawca może dokonać zmiany podwykonawcy bądź wprowadzić podwykonawcę którego nie wykazał w formularzu ofertowym wskazując jaką cześć zamówienia zamierza powierzyć podwykonawcom. Czy to może być podwykonawca w zakresie nie przewidzianym w ofercie (czyli do kolejnej wcześniej niewskazanej części) Czy raczej ten art. dot sytuacji kiedy wykonawca wskazując jaką cześć zamówienia zamierza powierzyć podwykonawcom , podwykonawcy nie byli mu jeszcze znani i dopiero w trakcie realizacji umowy powierza jakiemuś podwykonawcy tą część.
0
2018-06-29 10:44 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 979

To wszystko zależy od tego jak macie wpisane w umowie warunki dotyczące podwykonawców
To wszystko zależy od tego jak macie wpisane w umowie warunki dotyczące podwykonawców
0
2018-06-29 10:56 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy