Forum


Powrót Zatrudnienie na umowę o pracę przy wycince drzew

K.

Katarzyna .....

7

Czy w przypadku zamówienia na wycinkę drzew, należy wymagać zatrudnienia na umowę o pracę na podstawie art. 29 ust. 3a, biorąc pod uwagę, że termin realizacji wynosi max 6 dni?
Czy w przypadku zamówienia na wycinkę drzew, należy wymagać zatrudnienia na umowę o pracę na podstawie art. 29 ust. 3a, biorąc pod uwagę, że termin realizacji wynosi max 6 dni?
0
2018-07-17 10:18 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Kodeks pracy nie określ min. okresu zatrudnienia na umowę o pracę. Z mojej wiedzy ZULe zatrudniają na umowę o pracę, więc nie będzie problemu ze spełnieniem wymagania.
Kodeks pracy nie określ min. okresu zatrudnienia na umowę o pracę. Z mojej wiedzy ZULe zatrudniają na umowę o pracę, więc nie będzie problemu ze spełnieniem wymagania.
0
2018-07-17 10:30 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy