Forum


Powrót zamówienia "uzupełniające" a sumowanie zamówień

ED

Edyta Dębiec

2

Witam, zamierzam udzielić zamówienia (na usługi opiekuńcze) z wolnej ręki - art. 67 ust. 1 pkt 6 Pzp - zamówienia "uzupełniające" by zapewnić usługi do końca roku, ale też w tym roku muszę udzielić zamówienia na świadczenie usług na przyszły rok. Czy wartość zamówienia "uzupełniającego" i tego kolejnego zamówienia powinna być zsumowana?
Witam, zamierzam udzielić zamówienia (na usługi opiekuńcze) z wolnej ręki - art. 67 ust. 1 pkt 6 Pzp - zamówienia "uzupełniające" by zapewnić usługi do końca roku, ale też w tym roku muszę udzielić zamówienia na świadczenie usług na przyszły rok. Czy wartość zamówienia "uzupełniającego" i tego kolejnego zamówienia powinna być zsumowana?
0
2018-07-20 07:43 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Zgodnie z ustawą wartość zamówienia z art. 67 ust 1 pkt 6 powinna być uwzględniona przy szacowaniu pierwotnego ogłoszenia o zamówieniu.
Oznaczałoby to, że tegoroczne zamówienie traktowane jest jako nowe i powinno być ogłoszone zgodnie z wartością oszacowaną na usługi ciągłe na kolejny okres/rok itp.
Zgodnie z ustawą wartość zamówienia z art. 67 ust 1 pkt 6 powinna być uwzględniona przy szacowaniu pierwotnego ogłoszenia o zamówieniu. Oznaczałoby to, że tegoroczne zamówienie traktowane jest jako nowe i powinno być ogłoszone zgodnie z wartością oszacowaną na usługi ciągłe na kolejny okres/rok itp.
0
2018-07-21 20:00 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy