Forum


Powrót Protokół z postępowania

M.

Monika .....

27

Czy osoba sporządzająca protokół z postępowania musi złożyć oświadczenie o braku lub istnieniu okoliczności o których mowa w art. 17 ust. 1 ustawy Pzp?
Czy osoba sporządzająca protokół z postępowania musi złożyć oświadczenie o braku lub istnieniu okoliczności o których mowa w art. 17 ust. 1 ustawy Pzp?
0
2018-07-23 09:49 0

J.

Joanna .....

68

Tak
Tak
0
2018-07-23 09:57 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy