Forum

Powrót wezwanie do wyjaśnień dotyczący warunku udziału postępowaniu

P.

Patrycja .....

2

Proszę o pomoc przy prawidłowej ścieżce dotyczącej złożenia wyjaśnień przez Wykonawcę. Wykonawca w przetargu składa ofertę gdzie postawiony był warunek posiadania przez osobę wskazaną do prowadzenia zajęć magistra, w złożonym wykazie osób , wpisana osoba posiada licencjata..... czy złożenie wyjaśnień powinno być z art. 26 ust. 3 czyli zapytania czy osoba ta posiada magistra , czy może Wykonawca wymieni osobę która będzie spełniała warunek i czy nowy wykaz musi być w wersji oryginalnej.Dzękuje
Proszę o pomoc przy prawidłowej ścieżce dotyczącej złożenia wyjaśnień przez Wykonawcę. Wykonawca w przetargu składa ofertę gdzie postawiony był warunek posiadania przez osobę wskazaną do prowadzenia zajęć magistra, w złożonym wykazie osób , wpisana osoba posiada licencjata..... czy złożenie wyjaśnień powinno być z art. 26 ust. 3 czyli zapytania czy osoba ta posiada magistra , czy może Wykonawca wymieni osobę która będzie spełniała warunek i czy nowy wykaz musi być w wersji oryginalnej.Dzękuje
0
2018-07-27 13:28 0

J.

Jarosław .....

1

Wyjaśnienia składamy z art. 26 ust. 4.- ust 3 mówi o uzupełnieniu
Rozumiem, że warunkiem tak jak piszesz miało być, precyzyjnie, posiadanie tytułu mgr/ czy ukończenia studiów? Bo obecnie można je ukończyć z tytułem licencjata . wówczas wyjaśnia. i wówczas wykonawca ten warunek spełnia .
Jeśli ma wyjaśnić to robi to w piśmie, wg mnie powinien również dosłać zaktualizowany wykaz osób.
Wyjaśnienia składamy z art. 26 ust. 4.- ust 3 mówi o uzupełnieniu Rozumiem, że warunkiem tak jak piszesz miało być, precyzyjnie, posiadanie tytułu mgr/ czy ukończenia studiów? Bo obecnie można je ukończyć z tytułem licencjata . wówczas wyjaśnia. i wówczas wykonawca ten warunek spełnia . Jeśli ma wyjaśnić to robi to w piśmie, wg mnie powinien również dosłać zaktualizowany wykaz osób.
0
2018-07-27 13:50 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy