Forum


Powrót uzupełniajace według starych przepisów

K.

Katarzyna .....

9

Proszę pomóżcie mi, pracuję w zamówieniach od niedawna i nie miałam do czynienia z ustawą z przed zmian. Przetarg był w 2016 r kiedy były jeszcze zamówienia uzupełniające i przewidzieli takie w specyfikacji. Teraz podpisali aneks do umowy na podstawie art. 19 ust. 3 pkt 2 lit b ustawy o zmianie ustawy. Czy to wystarczające, czy nie trzeba zrobić czegoś jeszcze ?
Proszę pomóżcie mi, pracuję w zamówieniach od niedawna i nie miałam do czynienia z ustawą z przed zmian. Przetarg był w 2016 r kiedy były jeszcze zamówienia uzupełniające i przewidzieli takie w specyfikacji. Teraz podpisali aneks do umowy na podstawie art. 19 ust. 3 pkt 2 lit b ustawy o zmianie ustawy. Czy to wystarczające, czy nie trzeba zrobić czegoś jeszcze ?
0
2018-07-30 14:22 0

E.

Ewa .....

Fachowiec 511

Warto zapoznac sie ze stanowiskiem UZP w sprawie o którą Pani pyta.
https://www.uzp.gov.pl/baza-wiedzy/interpretacja-przepisow/pytania-i-odpowiedzi-dotyczace-nowelizacji-ustawy-prawo-zamowien-publicznych-2/zamowienia-dodatkowe-i-zamowienia-uzupelniajace-w-przepisach-przejsciowych
Warto zapoznac sie ze stanowiskiem UZP w sprawie o którą Pani pyta. https://www.uzp.gov.pl/baza-wiedzy/interpretacja-przepisow/pytania-i-odpowiedzi-dotyczace-nowelizacji-ustawy-prawo-zamowien-publicznych-2/zamowienia-dodatkowe-i-zamowienia-uzupelniajace-w-przepisach-przejsciowych
0
2018-07-30 15:21 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy