Forum


Powrót specyfikacja techniczna sprzetu

A.

Anna .....

29

Witam,
postępowanie powyżej progu. W opisie przedmiotu zamówienia mam, wyszczególnionego minimalne wymagane parametry urządzenia. W formularzu ofertowym Wykonawca ma wskazać model i typ proponowanego urządzenia. Czy mogę zażądać do oferty , aby Wykonawca dołączył specyfikację techniczną oferowanego urządzenia??? Czy taka specyfikację techniczna powinno się żądać na potwierdzenie, ze oferowane urządzenia spełnia wymagania określone przez zamawiającego (art. 25 ust.1 pkt.2 ustawy), na wezwanie zamawaiajacego z art. 26 ust.1 ustawy pzp?
Witam, postępowanie powyżej progu. W opisie przedmiotu zamówienia mam, wyszczególnionego minimalne wymagane parametry urządzenia. W formularzu ofertowym Wykonawca ma wskazać model i typ proponowanego urządzenia. Czy mogę zażądać do oferty , aby Wykonawca dołączył specyfikację techniczną oferowanego urządzenia??? Czy taka specyfikację techniczna powinno się żądać na potwierdzenie, ze oferowane urządzenia spełnia wymagania określone przez zamawiającego (art. 25 ust.1 pkt.2 ustawy), na wezwanie zamawaiajacego z art. 26 ust.1 ustawy pzp?
0
2018-07-31 13:30 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Taka specyfikacja - na żądanie do złożenia dokumentów, nie do oferty.
Taka specyfikacja - na żądanie do złożenia dokumentów, nie do oferty.
0
2018-07-31 14:38 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy