Forum


Powrót KRK

N.

Nina .....

6

Czy rada nadzorcza i prokurent spółki akcyjnej (zarząd jednoosobowy) muszą składać KRK?
Czy rada nadzorcza i prokurent spółki akcyjnej (zarząd jednoosobowy) muszą składać KRK?
0
2018-07-31 14:23 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Tak, zgodnie z art. 24 ust 1 pkt 14 (m.in. członkowie organu nadzorczego, prokurenci)
Tak, zgodnie z art. 24 ust 1 pkt 14 (m.in. członkowie organu nadzorczego, prokurenci)
0
2018-07-31 14:27 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy