Forum


Powrót PONOWNE WEZWANIE

M.

Małgorzata .....

5

Wykonawca w postępowaniu złożył na wezwanie z art. 26.2 Wykaz osób, w którym nie wskazał wszystkich wymaganych w warunku kwalifikacji (żądane były 3, dwie wskazał prawidłowo). Został wezwany w trybie art. 26.3 do poprawienia/uzupełnienia dokumentu. Wykaz poprawiony złożył w terminie, ale BEZ PODPISU! A ponadto pomylił w nim oznaczenia pierwotnie prawidłowo wskazanych oznaczeń innych kwalifikacji (nie tych, których dotyczyło wezwanie). Na dodatek załączył do wezwania kopie uprawnień/kwalifikacji, prawidłowo (ale one wymagane były dopiero do umowy, do oceny spełnienia warunków żądany był sam wykaz). Czy można coś z tym jeszcze zrobić?
Wykonawca w postępowaniu złożył na wezwanie z art. 26.2 Wykaz osób, w którym nie wskazał wszystkich wymaganych w warunku kwalifikacji (żądane były 3, dwie wskazał prawidłowo). Został wezwany w trybie art. 26.3 do poprawienia/uzupełnienia dokumentu. Wykaz poprawiony złożył w terminie, ale BEZ PODPISU! A ponadto pomylił w nim oznaczenia pierwotnie prawidłowo wskazanych oznaczeń innych kwalifikacji (nie tych, których dotyczyło wezwanie). Na dodatek załączył do wezwania kopie uprawnień/kwalifikacji, prawidłowo (ale one wymagane były dopiero do umowy, do oceny spełnienia warunków żądany był sam wykaz). Czy można coś z tym jeszcze zrobić?
0
2018-08-08 13:04 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Dokument bez podpisu - to brak dokumentu. Ponadto, drugi dokument (jak wynika z opisu) znowu jest z błędami. Wezwać do uzupełnienia w tej samej kwestii/ten sam dokument możemy tylko raz. To, że samodzielnie dołączył dokumenty na tym etapie nie ma większego znaczenia.
Jakby nie patrzył - Wykonawca nie potwierdził spełnienia warunku udziału w postępowaniu.
Dokument bez podpisu - to brak dokumentu. Ponadto, drugi dokument (jak wynika z opisu) znowu jest z błędami. Wezwać do uzupełnienia w tej samej kwestii/ten sam dokument możemy tylko raz. To, że samodzielnie dołączył dokumenty na tym etapie nie ma większego znaczenia. Jakby nie patrzył - Wykonawca nie potwierdził spełnienia warunku udziału w postępowaniu.
0
2018-08-08 19:23 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy