Forum


Powrót zawarcie umowy - termin

A.

Anna .....

1

Zamawiajacy podzielil postepowania na dwie czesci. w jednej czesci wplynela tylko jedna oferta wykonawcy. czy zamawiajacy moze zawrzec umowe dla tej czesci z zastosowaniem art. 94 ust. 2 pkt 1 lit a?
Zamawiajacy podzielil postepowania na dwie czesci. w jednej czesci wplynela tylko jedna oferta wykonawcy. czy zamawiajacy moze zawrzec umowe dla tej czesci z zastosowaniem art. 94 ust. 2 pkt 1 lit a?
0
2018-08-09 10:54 0

A.

Anna .....

91

Moim zdaniem tak.
Moim zdaniem tak.
0
2018-08-09 11:04 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy