Forum


Powrót Kryteria selekcji (art. 25a ust. 1 oraz art. 22 ust. 1) - poniżej progu

MZ

Maciej Zajączkowski

0

Hejka,
Taka sprawa ... czy dobrze rozumuję ... w art. 25a/1 mamy, że Wykonawca dołącza do oferty oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu oraz że spełnia kryteria selekcji. W art. 22/1 mamy, że o zamówienie mogą się obiegać Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu i spełniają warunki udziału, jeśli takowe postawiliśmy.
Podsumowując, jeśli nie postawimy żadnych kryteriów udziału w postępowaniu, to jedynym oświadczeniem jakie dołączyć powinien Wykonawca jest to o nie podleganiu wykluczeniu ... innego rozumiem nie składa, bo nie musi oświadczać spełnianie warunków których nie ma.
Czy ja to dobrze rozkminiłem?
Pzdr
Hejka, Taka sprawa ... czy dobrze rozumuję ... w art. 25a/1 mamy, że Wykonawca dołącza do oferty oświadczenia o niepodleganiu wykluczeniu oraz że spełnia kryteria selekcji. W art. 22/1 mamy, że o zamówienie mogą się obiegać Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu i spełniają warunki udziału, jeśli takowe postawiliśmy. Podsumowując, jeśli nie postawimy żadnych kryteriów udziału w postępowaniu, to jedynym oświadczeniem jakie dołączyć powinien Wykonawca jest to o nie podleganiu wykluczeniu ... innego rozumiem nie składa, bo nie musi oświadczać spełnianie warunków których nie ma. Czy ja to dobrze rozkminiłem? Pzdr
0
2016-09-01 08:39 0

G.

Grzegorz .....

3

Art. 25 a ust. 1 pkt 1) stanowi że należy złożyć oświadczenie że nie podlega wykluczeniu oraz że spełnia warunki udziału, czyli takie oświadczenie jak kiedyż z 22 ust. 1. wydaje się też nieodzowne rozpatrzyć zapisy ust 3 i 5 tego artykułu
Art. 25 a ust. 1 pkt 1) stanowi że należy złożyć oświadczenie że nie podlega wykluczeniu oraz że spełnia warunki udziału, czyli takie oświadczenie jak kiedyż z 22 ust. 1. wydaje się też nieodzowne rozpatrzyć zapisy ust 3 i 5 tego artykułu
1
2016-09-01 09:18 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy