Forum

Powrót dostęp do informacji publ. w postępowaniu poniżej progu

M.

Magdalena .....

0

Dzień dobry, mam takie pytanie: postępowanie na podst. art 4.8 w związku z art 6a, ogłoszenie było upublicznione bo taka była wola zamawiacza, wpłynęły 3 oferty. Jeden z wykonawców zwrócił się z prośbą o podanie nazw pozostałych firm, które złożyły oferty wraz z podaniem ceny. I teraz pytanie, czy ja muszę mu to podać czy tylko mogę ponieważ jest poniżej progu i ustawa Pzp nie obowiązuje? jak ma się do tego dostęp do informacji publicznej?
Dzień dobry, mam takie pytanie: postępowanie na podst. art 4.8 w związku z art 6a, ogłoszenie było upublicznione bo taka była wola zamawiacza, wpłynęły 3 oferty. Jeden z wykonawców zwrócił się z prośbą o podanie nazw pozostałych firm, które złożyły oferty wraz z podaniem ceny. I teraz pytanie, czy ja muszę mu to podać czy tylko mogę ponieważ jest poniżej progu i ustawa Pzp nie obowiązuje? jak ma się do tego dostęp do informacji publicznej?
0
2018-08-28 10:30 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Dostęp do informacji publicznej dotyczy każdego dokumentu - bez znaczenia czy wynikającego z przetargu czy też nie.
Należy podać zakres wymaganych informacji. Poza tym, nie ma powodu, żeby takie informacje utajniać :)
Przedsiębiorcy nagminnie skarżą utajnianie informacji o postępowaniach do 30 tyś euro. Skutkiem może być zapowiadany m.in. przez Panią Prezes UZP obniżony próg bagatelności.
Dostęp do informacji publicznej dotyczy każdego dokumentu - bez znaczenia czy wynikającego z przetargu czy też nie. Należy podać zakres wymaganych informacji. Poza tym, nie ma powodu, żeby takie informacje utajniać :) Przedsiębiorcy nagminnie skarżą utajnianie informacji o postępowaniach do 30 tyś euro. Skutkiem może być zapowiadany m.in. przez Panią Prezes UZP obniżony próg bagatelności.
0
2018-08-28 10:58 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy