Forum


Powrót otwarcie nieoznakowanej oferty

J.

Joanna .....

0

Witam. Mam pytanie. Postępowanie do 30.0000 euro w zaproszeniu napisaliśmy, aby oznaczyć kopertę w sposób : oferta na... nie otwierać przed dniem.....
Przyszła oferta, nieoznakowana i została otworzona. co zrobić z ofertą w tej sytuacji?
Witam. Mam pytanie. Postępowanie do 30.0000 euro w zaproszeniu napisaliśmy, aby oznaczyć kopertę w sposób : oferta na... nie otwierać przed dniem..... Przyszła oferta, nieoznakowana i została otworzona. co zrobić z ofertą w tej sytuacji?
0
2018-08-29 09:41 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

To nie jest postępowanie wg ustawy PZP. Jeżeli postępowanie jest prowadzone do 30 tyś euro - to w oparciu o Regulamin przyjęty w danej Instytucji. Regulamin lub zapisy w zapytaniu ofertowym regulują - powinny regulować różne sytuacje podczas składania, otwarcia i oceny ofert.
Jeżeli nie ma żadnych zapisów dot. powyższej sytuacji to nic bym z tym nie robiła. Przyjęła ofertę do oceny.
To nie jest postępowanie wg ustawy PZP. Jeżeli postępowanie jest prowadzone do 30 tyś euro - to w oparciu o Regulamin przyjęty w danej Instytucji. Regulamin lub zapisy w zapytaniu ofertowym regulują - powinny regulować różne sytuacje podczas składania, otwarcia i oceny ofert. Jeżeli nie ma żadnych zapisów dot. powyższej sytuacji to nic bym z tym nie robiła. Przyjęła ofertę do oceny.
0
2018-08-29 09:49 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy