Forum


Powrót Oferta podpisana przez jednego członka zarządu

K.

Katarzyna .....

26

Proszę o radę.
Złożony przez Wykonawcę formularz ofertowy została podpisany tylko przez Prezesa Zarządu, pomimo iż w KRS Wykonawcy jest konieczność reprezentacji łącznej dwóch członków zarządu.
Złożony formularz wygląda następująco, na pierwszej i drugiej stronie w prawym, dolnym rogu są trzy parafki (do rozpoznania tylko parafka prezesa) natomiast na trzeciej stronie w miejscu wyznaczonym do podpisu jest podpis i pieczęć tylko prezesa zarządu, natomiast w prawym dolnym rogu tej strony są dwie parafki niemożliwe do zidentyfikowania.
Nadmieniam, że cała oferta została podpisana tylko przez prezesa zarządu. Do oferty nie załączono żadnego pełnomocnictwa.
Czy w związku z powyższym mogę zastosować art. 26 ust. 3a i wezwać Wykonawcę do przedłożenia stosownego pełnomocnictwa???
, a reprezentacja firmy wynikajaca z krs jest dwóch nych do podpisu tylko przez prezesa zarządu, strony są parafowane w dolnym prawym rogu raz przez dwie raz przez trzy osoby (tylko parafkę prezesa rozpoznajemy).
Proszę o radę. Złożony przez Wykonawcę formularz ofertowy została podpisany tylko przez Prezesa Zarządu, pomimo iż w KRS Wykonawcy jest konieczność reprezentacji łącznej dwóch członków zarządu. Złożony formularz wygląda następująco, na pierwszej i drugiej stronie w prawym, dolnym rogu są trzy parafki (do rozpoznania tylko parafka prezesa) natomiast na trzeciej stronie w miejscu wyznaczonym do podpisu jest podpis i pieczęć tylko prezesa zarządu, natomiast w prawym dolnym rogu tej strony są dwie parafki niemożliwe do zidentyfikowania. Nadmieniam, że cała oferta została podpisana tylko przez prezesa zarządu. Do oferty nie załączono żadnego pełnomocnictwa. Czy w związku z powyższym mogę zastosować art. 26 ust. 3a i wezwać Wykonawcę do przedłożenia stosownego pełnomocnictwa??? , a reprezentacja firmy wynikajaca z krs jest dwóch nych do podpisu tylko przez prezesa zarządu, strony są parafowane w dolnym prawym rogu raz przez dwie raz przez trzy osoby (tylko parafkę prezesa rozpoznajemy).
0
2018-08-30 08:33 0

R.

Renata .....

24

tak, należy wezwać do uzupełnienia pełnomocnictwa, jeśli Prezes ma upoważnienie od innych 2 członków zarządu to ok
tak, należy wezwać do uzupełnienia pełnomocnictwa, jeśli Prezes ma upoważnienie od innych 2 członków zarządu to ok
0
2018-08-30 08:43 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy