Forum

Powrót jak oszacować wartość zamówienia wycieczki

J.

Joanna .....

0

Bardzo proszę o pomoc. Sprawa dotyczy organizacji wycieczki zagranicznej z dofinansowaniem z funduszu socjalnego. Znam kwotę przeznaczoną na dofinansowanie wycieczki, która nie ulegnie zmianie. Resztę dokładają sobie pracownicy - to chyba dość powszechne rozwiązanie. Do szacowania czy jestem poniżej progu ustawy (czyli regulamin wewnętrzny) czy mam przetarg nieograniczony, biorę pod uwagę kwotę środków z funduszu czy doliczam prywatne pieniądze pracowników? Na jakiej podstawie to stwierdzić?
Bardzo proszę o pomoc. Sprawa dotyczy organizacji wycieczki zagranicznej z dofinansowaniem z funduszu socjalnego. Znam kwotę przeznaczoną na dofinansowanie wycieczki, która nie ulegnie zmianie. Resztę dokładają sobie pracownicy - to chyba dość powszechne rozwiązanie. Do szacowania czy jestem poniżej progu ustawy (czyli regulamin wewnętrzny) czy mam przetarg nieograniczony, biorę pod uwagę kwotę środków z funduszu czy doliczam prywatne pieniądze pracowników? Na jakiej podstawie to stwierdzić?
0
2018-08-31 10:42 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Najmniej lubiane postępowania :)
Zależy jak będzie potem wystawiona faktura od firmy organizującej wycieczkę. Jeżeli całość kosztu będzie opłacona przez Zamawiającego i też taka będzie faktura - to szacowałabym wspólnie.
Najmniej lubiane postępowania :) Zależy jak będzie potem wystawiona faktura od firmy organizującej wycieczkę. Jeżeli całość kosztu będzie opłacona przez Zamawiającego i też taka będzie faktura - to szacowałabym wspólnie.
0
2018-08-31 10:59 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy