Forum


Powrót zakup oprogramoania

A.

Anna .....

29

Witam,
czy na zakup oprogramowania można zastosować kryterium 100% cena???
Witam, czy na zakup oprogramowania można zastosować kryterium 100% cena???
0
2018-09-04 13:57 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 872

Jeżeli zostaną spełnione wszystkie przesłanki z art. 91 ust. 2a
Jeżeli zostaną spełnione wszystkie przesłanki z art. 91 ust. 2a
0
2018-09-04 14:14 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy