Forum


Powrót MŚP

R.

Renata .....

24

Jak to jest z tymi mśp? Czy w ogłoszeniach zaliczacie mikroprzedsiębiorstwa do małych i średnich? Czytacie dosłownie czy wychodzicie z definicji?
tzn np. w ogłoszeniu o udzielniu w BZP - liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw - zaliczacie tutaj również mikro?
Jak to jest z tymi mśp? Czy w ogłoszeniach zaliczacie mikroprzedsiębiorstwa do małych i średnich? Czytacie dosłownie czy wychodzicie z definicji? tzn np. w ogłoszeniu o udzielniu w BZP - liczba otrzymanych ofert od małych i średnich przedsiębiorstw - zaliczacie tutaj również mikro?
0
2018-09-10 14:06 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Tak, zaznacza się. Było już kiedyś publikowane wyjaśnienie, że te dane tylko do statystyki i nazwą mikro są określane przedsiębiorstwa spełniające dane warunki, ale zaznacza się tak jak złożone było przez MŚP - bo do takich należą.
Statystyka zlicza ile złożyło MŚP i duży firm.
Tak, zaznacza się. Było już kiedyś publikowane wyjaśnienie, że te dane tylko do statystyki i nazwą mikro są określane przedsiębiorstwa spełniające dane warunki, ale zaznacza się tak jak złożone było przez MŚP - bo do takich należą. Statystyka zlicza ile złożyło MŚP i duży firm.
0
2018-09-10 14:20 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy