Forum


Powrót Oświadczenie o przynależności do grupy kapitałowej.

A.

Anna .....

3

W postępowaniu poniżej progów unijnych oferty złożyło dwóch Wykonawców. Jeden z nich (W1) złożył oświadczenie że nie przynależy do grupy kapitałowej z Wykonawca, który złożył również ofertę w postępowaniu
, natomiast drugi (W2) przysłał oświadczenie, w którym zawarł dwie sprzeczne informacje: zaznaczył że nie należy do tej samej grupy kapitałowej z Wykonawcą (W1), który złożył ofertę oraz jednocześnie wpisał W1 na listę Wykonawców składających ofertę w niniejszym postępowaniu należących do tej samej grupy kapitałowej. Co w takim wypadku zrobić?
W postępowaniu poniżej progów unijnych oferty złożyło dwóch Wykonawców. Jeden z nich (W1) złożył oświadczenie że nie przynależy do grupy kapitałowej z Wykonawca, który złożył również ofertę w postępowaniu , natomiast drugi (W2) przysłał oświadczenie, w którym zawarł dwie sprzeczne informacje: zaznaczył że nie należy do tej samej grupy kapitałowej z Wykonawcą (W1), który złożył ofertę oraz jednocześnie wpisał W1 na listę Wykonawców składających ofertę w niniejszym postępowaniu należących do tej samej grupy kapitałowej. Co w takim wypadku zrobić?
0
2018-09-10 14:07 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Prawdopodobnie się pomylił :) Wezwałabym do wyjaśnienia dokumentu.
Prawdopodobnie się pomylił :) Wezwałabym do wyjaśnienia dokumentu.
0
2018-09-10 14:17 1
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy