Forum

Powrót szacowanie wartości zamówienia

R.

Renata .....

0

Mam do ogłoszenia zadanie na wykonanie projektu instalacji gazowej( zakres prac obejmuje wykonanie projektu konstrukcyjno-budowlanego, budowlano architektonicznego , instalacji gazowej, instalacji c.o. uzgodnień w zakresie p.poż i sanepid,specyfikacji technicznej i przedmiaru robót). W tym roku przeprowadzałam już w ramach zapytania ofertowego ( do 30.000 euro ) postępowanie na wykonanie projektu przebudowy innej szkoły gdzie zakres prac obejmował również wykonanie wymienionych powyżej projektów. Czy szacując wartość zadania na wykonanie instalacji gazowej powinnam również uwzględnić kwotę przeznaczoną na projekt przebudowy szkoły? Proszę o podpowiedz.
Mam do ogłoszenia zadanie na wykonanie projektu instalacji gazowej( zakres prac obejmuje wykonanie projektu konstrukcyjno-budowlanego, budowlano architektonicznego , instalacji gazowej, instalacji c.o. uzgodnień w zakresie p.poż i sanepid,specyfikacji technicznej i przedmiaru robót). W tym roku przeprowadzałam już w ramach zapytania ofertowego ( do 30.000 euro ) postępowanie na wykonanie projektu przebudowy innej szkoły gdzie zakres prac obejmował również wykonanie wymienionych powyżej projektów. Czy szacując wartość zadania na wykonanie instalacji gazowej powinnam również uwzględnić kwotę przeznaczoną na projekt przebudowy szkoły? Proszę o podpowiedz.
0
2018-09-11 10:27 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Jeżeli poprzednie postępowanie - zapytanie ofertowe się zakończyło, a opisane powyżej wynika z nowego zadania i nowych środków to szacujemy samodzielnie - tryb postępowania zgodny z oszacowaną wartością.
Sprawdziłabym też, co mamy wpisane w plany i jaka kwota na rok.
Jeżeli poprzednie postępowanie - zapytanie ofertowe się zakończyło, a opisane powyżej wynika z nowego zadania i nowych środków to szacujemy samodzielnie - tryb postępowania zgodny z oszacowaną wartością. Sprawdziłabym też, co mamy wpisane w plany i jaka kwota na rok.
0
2018-09-11 10:49 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy