Forum


Powrót Forma pełnomocnictwa

W.

Wioletta .....

0

Jeśli JEDZ w formie elektronicznej nie został podpisany przez osoby, które są wskazane w krs do reprezentacji - to wzywam do złożenia pełnomocnictwa.
W jakiej formie to pełnomocnictwo musi zostać złożone, czy wystarczy forma pisemna, czy musi być elektroniczna - art. 99 par. 1 KC w związku z art. 78 (1) KC,
Jeśli JEDZ w formie elektronicznej nie został podpisany przez osoby, które są wskazane w krs do reprezentacji - to wzywam do złożenia pełnomocnictwa. W jakiej formie to pełnomocnictwo musi zostać złożone, czy wystarczy forma pisemna, czy musi być elektroniczna - art. 99 par. 1 KC w związku z art. 78 (1) KC,
0
2018-09-13 09:44 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Ostatnio UZP przygotowało opinię, że wystarczająca jest forma pisemna. Info znajdziesz także w zakładkach edukacyjnych tego portalu.
Chociaż znam wielu radców i szkoleniowców, którzy uważają, że w tym przypadku jest szczególna forma dokumentu i pełnomocnictwo powinno być w wersji elektronicznej.
Ostatnio UZP przygotowało opinię, że wystarczająca jest forma pisemna. Info znajdziesz także w zakładkach edukacyjnych tego portalu. Chociaż znam wielu radców i szkoleniowców, którzy uważają, że w tym przypadku jest szczególna forma dokumentu i pełnomocnictwo powinno być w wersji elektronicznej.
0
2018-09-13 09:52 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy