Forum


Powrót zakup oprogramowania COMSOL

A.

Anna .....

29

Witam,
w projekcie unijnym mam przyznane środki na zakup oprogramowania Comsol. Czy mogę wprost w SIWZ (PN poniżej progu) wpisać Dostawa oprogramowania Comsol???
Witam, w projekcie unijnym mam przyznane środki na zakup oprogramowania Comsol. Czy mogę wprost w SIWZ (PN poniżej progu) wpisać Dostawa oprogramowania Comsol???
0
2018-09-20 08:10 0

J.

Jacek .....

Fachowiec 848

Nie wiem za bardzo do czego ma służyć to oprogramowanie, ale nie można stosować nazw własnych, trzeba wpisać "lub równoważne" i opisać jaki produkt, o jakich cechach będzie równoważny. Takie wpisanie tylko nazwy może być potraktowane jako naruszenie art. 29 ust. 3 i skutkować może korektą
Nie wiem za bardzo do czego ma służyć to oprogramowanie, ale nie można stosować nazw własnych, trzeba wpisać "lub równoważne" i opisać jaki produkt, o jakich cechach będzie równoważny. Takie wpisanie tylko nazwy może być potraktowane jako naruszenie art. 29 ust. 3 i skutkować może korektą
0
2018-09-20 08:26 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy