Forum


Powrót oświadczenie os pełnianiu warunków z art.25a ust.1

A.

Anna .....

29

Witam,
Czy jeżeli w SIWZ Zamawiający nie stawia żadnych warunków to może żądać zgodnie z art.25a ust. 1 ustawy pzp wstępne oświadczenie o spełnianiu warunków?
Witam, Czy jeżeli w SIWZ Zamawiający nie stawia żadnych warunków to może żądać zgodnie z art.25a ust. 1 ustawy pzp wstępne oświadczenie o spełnianiu warunków?
0
2018-09-20 12:59 0

B.

Beata .....

Fachowiec 310

Jak nie postawił to nie ma czego żądać. Przed nowelizacją takie oświadczenie było obowiązkowe, po - nie, jeżeli nie postawiliśmy warunków udziału w postępowaniu. Składa oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.
Jak nie postawił to nie ma czego żądać. Przed nowelizacją takie oświadczenie było obowiązkowe, po - nie, jeżeli nie postawiliśmy warunków udziału w postępowaniu. Składa oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu.
0
2018-09-20 13:08 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy