Forum


Powrót Art. 36b

K.

Krystian .....

6

Witam.


Zgodnie z art. 36b - muszę obowiązkowo żądać wskazania przez wykonawcę części zamówienia, które zamierza powierzyć podwykonawcom i jednocześnie podania nazw tych podwykonawców?

W postępowaniu nie stawiam warunków udziału, nie wymagam żadnych dokumentów oprócz tego wstępnego oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia.

Ja nazw podwykonawców do niczego w postępowaniu nie potrzebuję ,ale muszę ich żądać zgodnie z art. 36b pzp?

pozdrawiam
Witam. Zgodnie z art. 36b - muszę obowiązkowo żądać wskazania przez wykonawcę części zamówienia, które zamierza powierzyć podwykonawcom i jednocześnie podania nazw tych podwykonawców? W postępowaniu nie stawiam warunków udziału, nie wymagam żadnych dokumentów oprócz tego wstępnego oświadczenia o braku podstaw do wykluczenia. Ja nazw podwykonawców do niczego w postępowaniu nie potrzebuję ,ale muszę ich żądać zgodnie z art. 36b pzp? pozdrawiam
1
2016-09-05 11:05 0

W.

Wiesława .....

6

Odpowiedź brzmi: tak. Nawiasem mówiąc nawet jakbyś warunki stawiał to w sumie rubryka o podwykonawcach niekoniecznie musi Ci się nadać, bo korzystanie z potencjału podmiotów trzecich nie zawsze musi oprzeć się o podwykonawstwo.
Odpowiedź brzmi: tak. Nawiasem mówiąc nawet jakbyś warunki stawiał to w sumie rubryka o podwykonawcach niekoniecznie musi Ci się nadać, bo korzystanie z potencjału podmiotów trzecich nie zawsze musi oprzeć się o podwykonawstwo.
1
2016-09-05 11:10 0
Chcesz zobaczyć kontynuację tej dyskusji? Przyjdź na szkolenie i uzyskaj dostęp do EduStrefy